Мы улучшили качество вещания !

Друзья,  мы постоянно работаем над улучшением качества вещания .   И сегодня мы заставили нашу систему работать еще лучше еще круче,  качество вещания и стабильность была проработана до мелочей.

Запустите Faino.TV,  и поделитесь с нами в комментариях о том как работает приложение, если ли сложности с воспроизведением телеканалов.

Каждый ваш комментарий важен для нас .

Мы улучшили качество вещания !: 42 комментария

 1. Извиняюсь это не Вам, это к украинскому тв. У Вас все работает, только каналов маловато, нет тет, новый, 1+1

 2. Ваша команда-молодцы! Все у вас получится. Удачи! Успешных проектов!
  Українська не закінчилась)))))) Далі буде…….

 3. Нажаль програма дуже не зручна в управлінні, мало каналів, не всі канали працюють, меню не українською. Зробіть нормальний український продукт!

  1. Уточніть, які канали не працюють у вас ?
   Дякую.

   1. Тоніс, RTi, K1, К2. Пише «Неможливо відтворити це відео». На минулому тижні К2 показував. Поки перевіряв, програма припинила роботу……

    1. Уточните пожалуйста версию Android и какое у вас устройство, мы постараемся выявить причину.

 4. Чому немає можливості вибору опції «поділитися враженнями»? Чому в настройках українська мова відсутня взагалі?

  1. Так как телеканалы передают телепрограмму только на русском языке, было бы нелепо использовать украинозычный интерфейс и телепрограммы русском языке.
   Как только телеканалы начнут передавать информацию о телепрограммах на украинском языке, мы обязательно добавим поддержку языка.

    1. читайте книжки, обычно они помогают решить эту проблему бессмысленности.

     1. Дуже розумно. Старайся на публіку так не виходити.

   1. Шановний admin, я якось сам розберуся які мені книжки читати, що мені робити, чи як поступати. Я не просив давати мені жодних порад, задав лиш просте запитання: чому в програмному забезпеченні і на веб-сторінці відсутня українська мова взагалі? Важко зрозуміти чому ви вважаєте використання української мови «нелепым» тільки тому, що хтось інший цього не робить.

    1. Уважаемый Виктор, «Старайся на публіку так не виходити.», вашими же словами 😉
     Касательно украинского языка, мы не считаем что добавлением украинского языка нелепо, мы считаем, что двоязычие это нелепо, когда телепрограмма на русском языке а интерфейс на украинском, надеюсь в этот раз вам станет более понятнее .

   2. Мені здається українська мова повинна бути присутня в усіх налаштуваннях. І не тільки там…. Взагалі програма для України? Для українців? Тому зробіть як слід, не треба як на базарі тітки лаятися, а потім виправдовуватися….. Ваш продукт- наша крітика, похвала. Те. що ми тут пишемо ви самі захотіли почути))))))

    1. Спасибо за ваш комментарий. Сделаем все как хотите видеть. Ради наших пользователей мы и работаем 😉

     1. Приємно чути! Можно вже зараз почати спілкуватися українською….. Та, наприклад, написати «Ми покращили (поліпшили) якість мовлення»! Повірте, ми тут в Криму вже скучили за українською мовою….

 5. Дуже довго запускається. Підвисання каналу новин 24, деколи доводиться вимкнути програму і перезапустити пару разів. В старішій версії такого не було. Пробував видаляти та ставити заново, програму та мх плеєр. Перші пару днів працює, пізніше висить. Попрацюйте над швидкодією. Бо інколи є вільні 15хв. але програма запускається 5хв. В іншому я задоволений, користуюсь програмою дуже давно, і що дня.

  1. Сейчас ведем переговоры с 1+1 , но телеканал хочет оплаты за трансляцию, если готовы платить символическую плату, то конечно добавим .

 6. После обновления на андроид 7 не загружается вообще.

  1. Попробуйте удалить приложение и установить заново.

  1. В платном пакете телеканалы вскоре будут достпны.

 7. Программы по каналам не совпадают с эфиром на 30%.

 8. Не нашел 1+1, а там «Сватов» сейчас показывают…

 9. Не нашел 1+1, а там «Сватов» сейчас показывают…

 10. У меня работает чудесно, живу в Испании

 11. Если бы не было постоянной буферезации было бы все ок

Обсуждение закрыто.